
Сайлентблок пер.важеля Audi 80,Passat -88 без г/п (зірочка)
119 ₴
- В наявності
- Код: 57-02006
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок пер.важеля Audi 80,Passat -88 без г/п (зірочка)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-02006 |
| Висота | 44 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,118175 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

