С/блок перед. верх. важеля MB W123 76-85, C (W204) 01.07-01.14
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01943 |
| Висота | 33 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,146053 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


