
Сайлентблок пер.нижнього ричага передн. DB W202 92-
255 ₴
- В наявності
- Код: 57-01842
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок пер.нижнього ричага передн. DB W202 92-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01842 |
| Висота | 43 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,260119 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

