
С/блок передн. нижн. важеля лів./прав. MB C (W202, S202) 1.8-5.4 03.93-04.04
304 ₴
- В наявності
- Код: 57-01841
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок передн. нижн. важеля лів./прав. MB C (W202, S202) 1.8-5.4 03.93-04.04
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01841 |
| Висота | 86 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,260115 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴

