
Сайлентблок переднього важеля Лів/Прав (внутрішній з задньої частини) VAG
335 ₴
- В наявності
- Код: 57-01739
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Лів/Прав (внутрішній з задньої частини) VAG
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01739 |
| Висота | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,142461 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

