С/блок важеля зад. лів./прав. VW T4 91-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01422 |
| Висота | 75 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,202009 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


