
С/блок переднього важеля зад. Land Rover Discovery 04-
1 134 ₴
- В наявності
- Код: 57-01389
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок переднього важеля зад. Land Rover Discovery 04-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01389 |
| Висота | 83 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,809073 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

