С/блок зад. важеля перед. Citroen Jumper/ Fiat Ducato/ Peugeot Boxer 2.0D-3.0D 04.06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-01160 |
| Висота | 76 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,37318 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


