Сайлентблок важеля переднього задній L/R Jeep Cherokee KL 13-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00999 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр зовнішній | 77 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Avenger, Freemont, Sebring, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,406003 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴


