
Сайлентблок переднього важеля пер (14,4/34,8x60) DODGE JOURNEY FIAT FREEMONT 06.08-
437 ₴
- В наявності
- Код: 57-00998
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля пер (14,4/34,8x60) DODGE JOURNEY FIAT FREEMONT 06.08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00998 |
| Висота | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Avenger, Freemont, Sebring, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,195005 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴

