
Сайлентблок передній важеля перед. лів./прав. BMW X3 (F25) 2.0-3.0D 09.10-08.17
392 ₴
- В наявності
- Код: 57-00949
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній важеля перед. лів./прав. BMW X3 (F25) 2.0-3.0D 09.10-08.17
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00949 |
| Висота | 84 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,000579 |
| Сторона встановлення | знизу |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴

