
Сайлентблок важеля перед. верх. BMW 1 (F20), 1 (F21), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82) 07.11-
858 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-00933
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок важеля перед. верх. BMW 1 (F20), 1 (F21), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82) 07.11-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00933 |
| Висота | 95 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,000578 |
| Сторона встановлення | знизу |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

