
Сайлентблок зад. внутр. Audi 100/200 Quattro 82-
335 ₴
- В наявності
- Код: 57-00755
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок зад. внутр. Audi 100/200 Quattro 82-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00755 |
| Висота | 58 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,347004 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

