
С/блок передн. важеля Renault R21 -94/Super 5 84-
122 ₴
- В наявності
- Код: 57-00749
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок передн. важеля Renault R21 -94/Super 5 84-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00749 |
| Висота | 46 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 32 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Solenza, 11, 21, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,091243 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴

