
Сайлентблок передній важеля зад. Citroen C3 Picasso, C-Elysee Peugeot 207, 208 , 301 02.06-
202 ₴
- В наявності
- Код: 57-00716
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній важеля зад. Citroen C3 Picasso, C-Elysee Peugeot 207, 208 , 301 02.06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00716 |
| Висота | 48 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C-Elysee, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,423019 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

