С/блок передн.важеля нижній Audi A4 1.6-3.0 11.00-/Seat Exeo 1.6-2.0 12.08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-00392 |
| Висота | 37 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,072868 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


