
С/блок балки передн. Skoda Felicia 1.3/1.6/19D 97-02
221 ₴
- В наявності
- Код: 77-01001-SX
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок балки передн. Skoda Felicia 1.3/1.6/19D 97-02
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stellox |
| Код запчастини | 77-01001-SX |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴

