С/блок важеля перед. лів./прав. Renault Laguna 1.6-3.0 98-01
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stellox |
| Код запчастини | 77-00170-SX |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,310 |
| Довжина [мм] | 55 |
| Сторона встановлення | передня вісь нижня |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


