
С/блок важеля задн. Renault Laguna I 95-
195 ₴
- В наявності
- Код: 77-00156-SX
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля задн. Renault Laguna I 95-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stellox |
| Код запчастини | 77-00156-SX |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Довжина [мм] | 55 |
| Сторона встановлення | передня вісь нижня |
| Тип керма | Поперечний важіль |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴

