
С/блок зад.продольного важеля Audi A3 03-/Seat Altea,XLToledo III/Leon 05-/Skoda Octavia 04-/VW:Golf V,JettaIII Passat 05-
199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00109-SX
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок зад.продольного важеля Audi A3 03-/Seat Altea,XLToledo III/Leon 05-/Skoda Octavia 04-/VW:Golf V,JettaIII Passat 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stellox |
| Код запчастини | 77-00109-SX |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59 |
| Сторона встановлення | Задня вісь двостороння |
| Ширина (мм) | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

