Втулка стабілізатора зад. Volvo S40 1.6 99-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 867909 |
| Виробник | Sidem |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 41.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина [мм] | 41,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴


