С/блок задн. балки (4x4) Skoda Oktavia 14-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 863728 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A1, Jetta, A3, Octavia, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Загальна довжина [мм] | 59,85 |
| Сторона встановлення | Задня вісь двостороння |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴


