
Сайлентблок лів./прав. важеля перед. DB Vaneo (414) 02-05
575 ₴
- В наявності
- Код: 850603
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок лів./прав. важеля перед. DB Vaneo (414) 02-05
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 850603 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 70.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 11,95 |
| Загальна довжина [мм] | 70,6 |
| Сторона встановлення | спереду |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴

