С/блок задній важеля перед. Renault Espace V, Grand Scenic IV, Megane IV, Scenic IV, Talisman 1.2-1.8 02.15-
985 ₴
- Немає в наявності
- Код: 805650
С/блок задній важеля перед. Renault Espace V, Grand Scenic IV, Megane IV, Scenic IV, Talisman 1.2-1.8 02.15-Немає в наявності
985 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок задній важеля перед. Renault Espace V, Grand Scenic IV, Megane IV, Scenic IV, Talisman 1.2-1.8 02.15-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 805650 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴

