Ø22.5 mm Втулка стабілізатора перед. Citroen C4/Peugeot 308 1.4/1.6/2.0HDI 07-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2300027 |
| Виробник | Sasic |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | RCZ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стабілізатора [мм] | 22,5 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| для оригінального номера | 5094E2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴


