Втулка стабілізатора перед. Ø 22mm Citroen C1 Peugeot 107 1.0/1.4D 06.05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2300016 |
| Виробник | Sasic |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | всередині |
| Тип встановлення | Гумова опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


