
Гальмівні колодки зад. VAG A1/Q3/Skoda Octavia/Caddy IV/Sharan 2012-
1 176 ₴
- В наявності
- Код: 1549.08
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки зад. VAG A1/Q3/Skoda Octavia/Caddy IV/Sharan 2012-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1549.08 |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 104.2 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| перевіркове значення | E990R-02A0118/3778 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴

