
Гальмівні колодки перед. дискові Ford Renger -2.0D-3.2D 04.11-
1 895 ₴
- В наявності
- Код: 1524.02
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. дискові Ford Renger -2.0D-3.2D 04.11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 1524.02 |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 194 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 68.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,2 |
| Довжина [мм] | 194 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴

