
К-кт гальм. колодок перед,(18") Opel Insignia 08-
1 006 ₴
- В наявності
- Код: 1386 02
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт гальм. колодок перед,(18") Opel Insignia 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1386.02 |
| Довжина | 184.6 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,5 |
| Довжина [мм] | 184,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Гальмівна система | TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006 ₴

