
Гальмівні колодки дискові зад. VW Touareg 10-/Porsche Cayenne 10-
2 038 ₴
- В наявності
- Код: 1379 10
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. VW Touareg 10-/Porsche Cayenne 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 1379.10 |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 187.4 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne, Boxster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76 |
| Довжина [мм] | 187,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Товщина (мм) | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 038 ₴

