Гальмівні колодки диск.задні Range Rover IV 3.0D-5.0 12-
692 ₴
- В наявності
- Код: PRP1772-3M
Гальмівні колодки диск.задні Range Rover IV 3.0D-5.0 12-В наявності
692 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки диск.задні Range Rover IV 3.0D-5.0 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1772-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 131.4 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 58.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Defender, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴

