Гальмівнi колодки дисковi Honda Accord 2.4-3.5 15-
1 383 ₴
- В наявності
- Код: PRP1755-3M
Гальмівнi колодки дисковi Honda Accord 2.4-3.5 15-В наявності
1 383 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi Honda Accord 2.4-3.5 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1755-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 148.7 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴

