
Гальмівнi колодки дискові перед. Fiat Doblo/Lancia Delta III 1.9 D Multijet 01/09-
940 ₴
- В наявності
- Код: PRP1371-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дискові перед. Fiat Doblo/Lancia Delta III 1.9 D Multijet 01/09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1371-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 156.3 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 71.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 71,6 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 205 |
| Гальмівна система | Ate - Teves |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

