
Гальмівні колодки диск. передні Nissan Juke,Note,Tiida 1.4-1.8 06-
948 ₴
- В наявності
- Код: PRP1356-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки диск. передні Nissan Juke,Note,Tiida 1.4-1.8 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1356-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 144.2 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 48.9 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,9 |
| Гальмівна система | Sumitomo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴

