Колодки гальм. заднi Lexus GS 05-
664 ₴
- В наявності
- Код: PRP1286-3M
Колодки гальм. заднi Lexus GS 05-В наявності
664 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальм. заднi Lexus GS 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1286-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 88 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴

