
Гальмівні колодки зад. Nissan 350 Z (Z33) 05-/Infiniti G35 (V35)
1 004 ₴
- В наявності
- Код: PRP1262-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки зад. Nissan 350 Z (Z33) 05-/Infiniti G35 (V35)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1262-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 76.8 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Висота | 65.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza, BRZ, WRX, G, 350Z |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65,7 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина (мм) | 76,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴

