
Гальмівні колодки дискові зад. Land Rover Discovery, Range Rover/Sport 2.7Td-5.0I 03.02-
940 ₴
- В наявності
- Код: PRP1213-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. Land Rover Discovery, Range Rover/Sport 2.7Td-5.0I 03.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1213-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 116.5 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 46.3 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Гальмівна система | Trw-Lucas-Girling |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

