
Гальмівні колодки дискові перед. (з датчиком) Transit (06-14)
771 ₴
- В наявності
- Код: PRP1211-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. (з датчиком) Transit (06-14)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1211-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 162.4 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 58.4 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,4 |
| Гальмівна система | Trw-Lucas-Girling |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴

