
Гальмівні колодки дискові перед. Ford Transit 2,2-2,4 TDCI 06-
1 291 ₴
- В наявності
- Код: PRP1197
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. Ford Transit 2,2-2,4 TDCI 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1197 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 164.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,7 |
| Гальмівна система | Bendix - Bosch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴

