
Гальмівні колодки перед. BMW E87, E90 1.6i-3.0i 09.04-
1 337 ₴
- В наявності
- Код: PRP1157-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. BMW E87, E90 1.6i-3.0i 09.04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1157-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 131.2 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | Cooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 53,2 |
| Товщина 2 [мм] | 17,5 |
| Гальмівна система | Trw-Lucas-Girling |
| Ширина 2 [мм] | 131,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337 ₴

