
Гальмівнi колодки дисковi Audi A8 02- з датч.
1 360 ₴
- В наявності
- Код: PRP1154-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi Audi A8 02- з датч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1154-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина внутрішньої накладки | 192.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,7 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Товщина 1 [мм] | 20,5 |
| Гальмівна система | Ate - Teves |
| Ширина 2 [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴

