Гальмiвнi колодки дискові зад. VW Touareg 2.5Tdi-5.0V10 10.02-
735 ₴
- В наявності
- Код: PRP1150-3M
Гальмiвнi колодки дискові зад. VW Touareg 2.5Tdi-5.0V10 10.02-В наявності
735 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмiвнi колодки дискові зад. VW Touareg 2.5Tdi-5.0V10 10.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1150-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 86.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴

