
Колодки гальмiвнi переднi Fiat 500 Ford Ka 1.2/1.3D 07.07-
823 ₴
- В наявності
- Код: PRP1136
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмiвнi переднi Fiat 500 Ford Ka 1.2/1.3D 07.07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1136 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 122.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 51.7 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500 C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,7 |
| Гальмівна система | Bendix - Bosch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

