
Гальмівні колодки дискові перед. VW Touareg 3.0TDI-6.0W12 02- /Porsche Cayenne
1 762 ₴
- В наявності
- Код: PRP1086
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. VW Touareg 3.0TDI-6.0W12 02- /Porsche Cayenne
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1086 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 190.2 мм |
| Висота | 99.5 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 99,5 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина (мм) | 190,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴

