
Гальмівні колодки дискові зад. Chrysler Voyager/Dodge RamVan 01-
1 058 ₴
- В наявності
- Код: PRP1061-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. Chrysler Voyager/Dodge RamVan 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP1061-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 155.4 мм |
| Висота | 50.5 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caravan, Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50,5 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина (мм) | 155,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴

