
Гальмівнi колодки дисковi VW T4 96-03 (с датч.)
1 021 ₴
- В наявності
- Код: PRP0531
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi VW T4 96-03 (с датч.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0531 |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 65.4 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65,4 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина (мм) | 129,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴

