
Гальмівні колодки пер.Peugeot 206 1.6-2.0 99-
838 ₴
- В наявності
- Код: PRP0529
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер.Peugeot 206 1.6-2.0 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0529 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 130.8 мм |
| Висота | 52.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 306, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,6 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина (мм) | 130,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

