
Гальмівнi колодки дисковi задн. Nissan Almera 95-/Patrol 2.8 TD 97-
763 ₴
- В наявності
- Код: PRP0375-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi задн. Nissan Almera 95-/Patrol 2.8 TD 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0375-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 50.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Almera, 200SX, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50,4 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина (мм) | 121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴

