
Гальмівні колодки дискові задні Mitsubishi Colt/Lancer 1.6/1.8 GTi 88-94
491 ₴
- В наявності
- Код: PRP0371
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові задні Mitsubishi Colt/Lancer 1.6/1.8 GTi 88-94
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0371 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 97.9 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Colt, Eclipse, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44,5 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина (мм) | 97,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴

