
Гальмівнi колодки дисковi Citroen C5 2,2HDI-3,0 01-
1 113 ₴
- В наявності
- Код: PRP0351-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi Citroen C5 2,2HDI-3,0 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0351-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 168.7 мм |
| Висота | 62.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62,8 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина (мм) | 168,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴

